Кальцев буде будувати 25-поверховий ЖК поруч з “Райдугою”

Поділитися:

Міський Департамент архітектури затвердив містобудівні умови і обмеження для ТОВ «Статус-капітал» на будівництво житлового комплексу по пр.Маяковського, 32. 

Про це пише “Запорізький центр розслідування”.

Кунцевими беніфіціарами “Статус капіталу” є Володимир та Євгенія Кальцеви.

У серпні, за ділянкою поруч з каскадом «Райдуга» вже був закріплений поштову адресу – Пр.Маяковського, 32. Він перебуває між стадіоном «Дніпроспецсталі» та Набережній магістраллю.

Саме там хочуть будувати 25-ти поверховий житловий комплекс. За планом, він буде включати надземний і підземний паркінг, дві секції під квартири, які з’єднають загальним цокольним поверхом. Висота будівлі перевище 50 метрів, тому для безпеки польотів потрібно ще узгодження Державіаслужби та Міноборони.

З 2007-го, земля знаходиться в оренді у фірми “Статус капітал”. Багато років на ньому росли дерева і ніяких робіт не проводилося.

Однак, в 2016-м міськрада через суд підвищив орендну плату за ділянку практично в 30 разів – до 260 тис.грн на рік. Це було пов’язано з перерахунком нормативно-грошової оцінки землі.

З січня 2018 го, “Статус-капітал” отримала дозвіл від міськради на видалення дерев.
В цей же час, на ділянці вже працювала будівельна техніка – гусеничний кран для важких режимів роботи і навантажувач. У паспорті робіт було позначено, що будівництво ведеться «CBS». Замовником виступив АТ «Орегон», а генеральним підрядником – “Креатив Буд”.

Більш детально за посиланням.

Читайте також:

• 7 запорізьких підприємств у рейтингу найбільших в Україні компаній: хто вони

• Земля у Запорізькій області може бути однією з найдешевших після відкриття ринку

• Коли у Запоріжжі відбудеться сесія міської ради