LIFT: Токмацьку РДА може очолити її співробітниця замість експерта з децентралізації

Поділитися:

Замість Аскада Ашурбекова, який пройшов усі етапи LIFT щоб очолити  Токмацькоу РДА та чекав наказу президента про своє призначення, головою району може стати очильниця управління фінансів цієї ж райдержадміністрації.

Про це у коментарі “Гетьману” розповів кандидат на посаду голови Токмацької РДА Аскад Ашурбеков.

На думку Ашурбекова, ситуація яка склалася може бути пов’язано з відстоюванням ним збереження за Токмаком статусу районного центру та тим, що від його призначення “люди в ОДА не отримають особистих вигод”.

Я пройшов всі етапи та погодження, але в останій момент, люди в ОДА зрозуміли , що не отримають від мене особистих вигод. Без пояснень вони просто замінили мене і подали документи на нову людину, – сказав Ашурбеков у коментарі “Гетьману”.

Як зазначає кандидат на посаду, він пройшов всі тести, конкурси, погодження ОДА, потім було погодження Офісу Президента, потім Кабміну.

“Думаю, мої документи просто відкликали а її подали. Я вже пройшов всі конкурси в просто чекав призначення президентом”, – зазначив Аскад Ашурбеков.

Наразі на сайті НАЗК опубліковано декларацію Олени Шевченко, яка претендує на посаду голови Токмацької РДА. Вона працює в цій адміністрації на посаді голови управління фінансів.

За процедурою, яку передбачав пошук голів РДА через LIFT, кандидат на посаду мав заповнити анкету, пройти комплексне оцінювання, за результатами потрапити на співбесіду до голови облдержадміністрації. Після подання відібраних кандидатур до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України, вони мали пройти спецперевірку, після чого можливе призначення на посаду Указом Президента України після подання за підписом голови ОДА.

Читайте також:

• Фірма власника Yabloki.ua і Jobs Cafe з порушеннями закону будує розважальний комплекс на березі Дніпра

• Чи скоро розійдуться шляхи президента та спікера та до чого тут Тігіпко? Думки експертів.

• Зеленський скликає Раду на позачергове засідання – ймовірно, для зміни прем’єр-міністра