Самардаку направили звернення з проханням звільнити Марченка з посади уповноваженого з гендерної рівності

Поділитися:

Голові Запорізької облради Григорію Самардаку і главі міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» Тетяні Ковиліної направили звернення з проханням зняти Владислава Марченко з посади уповноваженого з гендерної рівності, та підібрати кращу кандидатуру для цієї посади Звернення зібрало 67 підписів.

Під зверненням підписалися журналісти, активісти, художники, інженери, маркетологи, психологи, реабілітологи та люди інших професій.

Про це повідомляє 061.

Ми, громадянки й громадяни Запоріжжя та Запорізької області, а також інших областей України, обурені заявами заступника голови Запорізької обласної ради й уповноваженого з питань гендерної рівності Владислава Марченка, котрий на своїй сторінці у Facebook принизив жінок, котрі носять короткі спідниці, назвавши їх повіями. (…). Ця ситуація показала, наскільки людина загалом не розуміється в питаннях дотримання прав людини, поваги до людської гідності і що таке – рівні права і можливості жінок і чоловіків, – йдеться у зверенні.

Що було раніше: 

Владислав Марченко, заступник голови облради і уповноважений з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за гендерною ознакою в Запорізькій області опублікував на своїй сторінці у фейсбуці пост, де  жінок в коротких спідницях називають “повіями”, а “королеви” повинні прикривати своє тіло і виглядати скромно.

Згодом Марченко заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради.

Читайте також:

• Відомий блогер родом із Запоріжжя увійде в депутатську групу, створену журналістом Дубінським

У Запорізькій ОДА відкрили нову фотовиставку, обіцяють «артпростір» для місцевих митців

• Замовники вбивства «Сармата» відомі, а їх затримання – питання часу – заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін