Міський голова Запоріжжя назвав обшуки СБУ у міськраді “атакою силовиків” та “дешевим піаром”

Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що “останні півроку міська влада живе в умовах постійних атак силовиків”, а така поведінка “викликає повне нерозуміння, адже сьогодні міська влада працює в посиленому режимі, намагаючись тримати ситуацію з коронавірусом під контролем”.

Про це Буряк написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Причини таких дій все ті ж, політичні. Запевняю – вистоїмо й цього разу. Але наголошую, що зараз такі ігри носять вкрай небезпечний характер. Сьогодні не час розхитувати ситуацію через політичні амбіції певних сил. У нас наразі є більш серйозна та масштабна проблема, – написав Буряк.

За його словами міська влада надасть силовикам усе необхідне, “якщо вони вважають, що зараз це на часі”… Разом з тим, міський голова зазначив, що документи за справою були вилучені ще в жовтні. Тож чому обшуки відбуваються саме зараз, в “такий складний для міста період”, йому не зрозуміло.

Буряк зазначив, що міська влада працює в штатному режимі, місто знаходиться на карантині.

Що було раніше:

30 березня в кабінеті першого заступника мера Запоріжжя Сергія Мішка  співробітники СБУ провели обшук. Як повідомляє депутат Запорізької міської ради Віталій Рябцев, силовики проводять обшуки у заммера та начальника “земельного” управління Юлії Скалібог.

Служба безпеки України повідомляє, що викрила посадовців Запорізької міськради на масштабних зловживаннях з комунальною землею. Через їх дії місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень прибутку.

За версією слідства, чиновники організували механізм передачі у приватну власність землі, що належить громаді, за заниженими цінами. З порушенням діючого законодавства посадовці залучали до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок юридичних осіб, які не мають відповідних фахівців та дозволів. Цих суб’єктів оціночної діяльності чиновники обирали без відповідних тендерів.

Читайте також:

• Запорізька “слуга народу” Яцик підтримає “антиколомойський” закон, але не ринок землі

• ЗМІ повідомляють про можливе зараження коронавірусом голови Запорізької облради Самардака

• Антивірусна “колаборація” Зеленського та олігархів: реальна допомога чи шлях до двовладдя