Запорізька СБУ підозрює посадовців ЗТМК у знищенні “Запоріжжяобленерго”

Поділитися:

Управління СБУ в Запорізькій області підозрює посадовців ТОВ “ЗТМК” у знищенні ПАТ “Запоріжжяобленерго” через несплату останньому боргів за електрику, йдеться в ухвалі Жовтневого районного суду від 29 листопада.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, TOB “ЗТМК” на теперішній час заборгувало за електроенергію перед ПАТ “Запоріжжяобленерго” більше 1 млрд грн (40% загальної заборгованості всіма підприємствами перед обленерго).

Законність цих вимог обленерго підтвердило численними виграними у судах позовами, однак TOB “ЗТМК” гроші все одно не сплачує.

Це призвело до боргів вже обленерго перед ДП “Енергоринок” за придбану активну електричну енергію та застосування НКРЕКП до “Запоріжжяобленерго” нульового алгоритму розподілу коштів на поточний рахунок. Також для підприємства встановили додаткові щодобові відрахування у розмірах, що фактично перевищують суми надходжень. Як наслідок, господарська діяльність ПАТ “Запоріжжяобленерго” блокується через нестачу грошових коштів для виплати заробітних плат, матеріального забезпечення ефективної роботи аварійно-відновлювальних бригад, виконання планів з капітального ремонту електромереж та ремонтно-експлуатаційного обслуговування електромереж та ін.

Більш детально за посиланням.

Читайте також:

• Шурма забере своїх людей з команди Буряка та піде на місцеві вибори своєю політсилою – ЗМІ

• Афганістан цікавиться запорізькою промисловістю, освітою та агровиробництвом

• “Запоріжтрансформатор” заборгував кредиторам близько 10 мільярдів