“Мотор Січ” Богуслаєва постачає деталі військовим РФ і працює в ОРДО – ЗМІ

Поділитися:

Українське підприємство “Мотор Січ”, попри заборону на експорт військової техніки до РФ, продовжує постачати деталі для двигунів російській армії  через спорідненого боснійського посередника. 

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info, передає “Українська правда”.

Повідомляється, що директор представництва “Мотор Січі” у Москві Петро Кононенко та Богуслаєв володіють низкою підприємств у Росії – “Борисфен”, “Лосиный остров”, “ЦИАМ”, “Авиаремонт-МС”, “ВКМС” та “ВК-МС”, які працюють попри військову агресію та окупацію Криму.

Зокрема компанія “Борисфен” обслуговує ФСБ. З 2015 та 2017 рр., за даними порталу російських держзакупівель, вона отримала 3,5 мільйони доларів на продовження строку роботи авіаційних двигунів моделей АІ-9В.

За даними журналістів, ще одна російська компанія Богуслаєва, “ВКМС”, з 2015 по 2016 роки постачала деталі для двигуна ТВ3-117 виробництва “Мотор Січ” на російський 218 авіаремонтний завод, попри заборону президента Петра Порошенка.

Окрім цього, підприємство Богуслаєва продовжує працювати на непідконтрольній Україні території. До 2014 року одним зі структурних підрозділів “Мотор Січі” був Сніжнянський машинобудівний завод. Він випускає ключову деталь для “Мотор Січі” – лопатки для двигунів, йдеться у розслідуванні.

У 2016 році Служба Безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо фінансування тероризму представниками заводу “Мотор Січ”. Повідомлялося, що підприємство Богуслаєва заплатило терористам 32 млн російських рублів, зазначають журналісти.

 

Нагадаємо, раніше “Гетьман” розповідав про те, що може пов’язувати Володимира Зеленського, політичну партію “Слуга народу” та нардепа В’ячеслава Богуслаєва. Більш детально про це читайте у тексті “Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?

Читайте також:

• Запорожці — в списках партій: хто буде «слугами народу» від Запоріжжя?

• Запорізький аеропорт готують до передачі Ахметову – депутат Запорізької міськради

• Андрій Богдан про “людей Богуслаєва” серед “слуг народу”: “Це пропозиції обласних штабів. Ми не можемо з центру призначити в Шепетівку народного депутата. Ми не знаємо, де вона знаходиться”