На місцевих виборах ОПЗЖ “боротиметься” за Одесу, Харків, Миколаїв, Херсон та Донецьку і Луганську області

Поділитися:

На місцевих виборах ОПЗЖ не змінює месиджів і не замінює стратегів. Їхнє завдання – відібрати у “Слуги народу” на Сході і Півдні голоси, які перетекли від ОПЗЖ до Зе!команди на парламентських виборах. 

Про це йдеться у статті “Української правди”.

Як відомо, Опоплатформа сформована з двох крил: одне орієнтується на Віктора Медведчука і Вадима Рабіновича, інше – на Бойка-Льовочкіна-Фірташа.

Через це у партії фактично одразу два керівника штабу: Рабінович та Бойко. Хоча головним стратегом кампанії очевидно буде, як і на парламентських виборах, колишній голова Адміністрації Януковича Сергій Льовочкін.

Нам зараз партосередки пропонують свої списки і пропонують своїх кандидатів. Ми будемо серйозно боротися в Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні, Донецькій і Луганській області, – говорить один з лідерів фракції ОПЗЖ.

У Києві від партії на мери скоріш за все піде Олександр Попов, який в часи Януковича працював головою Київської міської державної адміністрації і якого судили за організацію розгону студентів на Майдані.

Однак у партії Медведчука і Льовочкіна на цих виборах є не лише проблема Зеленського, але й несподіваний противник – партія Анатолія Шарія. Блогер, якому раніше бонзи ПР замовляли сюжети у війні одне з одним, тепер забирає у колишніх замовників частину їхнього електорату в базових регіонах ОПЗЖ.

Як припускає один впливовий депутат партії, Шарій разом із “Опоблоком” Ахметова-Новинського забирають у ОПЗЖ до 5% підтримки.

Читайте також:

• Голова ВР Разумков вважає, що треба переглянути закон про мову та квоти

• Черняк планує лишити в Україні тільки 10% свого бізнесу: хоче “розвиватися у більш благополучних юрисдикціях”

• Депутатську групу “Ветеранів АТО” у Запорізькій міськраді офіційно покинули ще два депутати