На організацію фестивалю Khortytsia Freedom коштуватиме 790 тисяч гривень: куди витратять гроші

Поділитися:

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради витратить на організацію фестивалю Khortytsia Freedom 31 серпня – 1 вересня 790 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Окрім технічного забезпечення роботи сцени, підрядник має розробити сценарій, забезпечити ведучих, трансляцію онлайн всіх сцен на екрани, столи та стільці для фудзони, загальний дизайн сцен фестивалю та монтаж декорацій, охорону всіх сцен, прибирання під час фестивалю, монтаж/демонтаж обладнання, роботу з волонтерами (не менше 50 людей), супровід артистів, забезпечити виступ Hudaki Village Band, виготовлення сувенірів фестивалю. Окрім цього, мають забезпечити рекламу заходів на рекламних площина в Дніпрі і Києві, виготовлення аудіоролику і розміщення його на низці радіостанцій.

Зазначимо, окремо Департамент культури і туризму 5 серпня замовив послуги з розміщення реклами на спеціальних конструкціях у м. Дніпро за 99,5 тис. грн. Вочевидь, йдеться також про рекламу фестивалю.

Окрім цього, замовлено також низку інших анонсів фестивалю в різних медіа: на Суспільному (UA: Перший) за 28,8 тис. грн,  в інтернет-журналі karabas.live за 19 тис. грн, у бортовому журналі авіакомпанії “Роза вітрів” – “Your Wind” за 30 тис. грн, в журналі “Афіша Запоріжжя” за 5,3 тис. грн, розроблення джинглу і онлайн-трансляції на онлайн-радіо “Necessity” за 50 тис. грн. Також за 10 тис. грнзамовили розроблення сайту kfreedom.city.

Читайте також:

• «Мотор Січ» кататиме містян на вертольотах: 10 хвилин польоту за 600 гривень

• До кінця року у Запоріжжі пройде перша черга реконструкції Фестивальної: розриють котлован

• Чому для майбутніх запорізьких електробусів треба купити наклейки за 100 тисяч