Фірма отримала від “ЕЛУАШу” три підряди, орендуючи техніку у свого конкурента на тендері

Поділитися:

КП “ЕЛУАШ” за результатами тендеру 26 липня уклало угоду з ТОВ “Стина” на виконання  ремонтних робіт загальною вартістю 566 тис. грн, повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Відтак, фірма має до кінця року має забезпечити експлуатацію мостів: заповнення деформаційних швів із заміною компенсаторів, застосування обмазувальної двошарової мастики у якості гідроізоляції, оновлення  цементно-бетонних та асфальтобетонного покриттів, металевої сітки, бортових каменів, улаштування покриття з дрібно розмірних фігурних елементів мощення, улаштування бетонних фундаментів, залізобетонних підпірних стін і стін підвалів, а також монтаж дрібних металоконструкцій.

Єдиним конкурентом ТОВ “Стина” на тендері було ТОВ “Юнія-транс” із дорожчою на 50 тис. грн пропозицією.

При цьому ТОВ “Стина” у складі своєї тендерної документації подало договір про суборенду будівельної техніки в ТОВ “Юнія-транс”, а також угоди про оренду останньою техніки в ТОВ “Кайсер”, ТОВ “Авто-строй”.

Запорізьке ТОВ “Стина” належить  Михайлу Михалцеві. ТОВ “Юнія-транс” належить Ніні Черкес та зареєстрована у Знам’янці Кіровоградської області. Загалом фірми “Стина” та “Юнія-транс” п’ять разів конкурували на публічних закупівлях і в усіх випадках вони були єдиними учасниками, а замовником робіт – КП “ЕЛУАШ”. Дві закупівлі були скасовані, а інші замовлення загальною вартістю 1,37 млн грн, включно з вищеописаним тендером, отримало ТОВ “Стина”. Варто зазначити, що в усіх випадках фірми не знижували вартості своїх пропозицій.

Як раніше повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ТОВ “Юнія-транс” у травні цього року намагалося розіграти тендер вартістю 7,9 млн грн з ТОВ “Споруда 2017”, з якою вони мали спільні контактні дані та техніку.

Читайте також: 

• Чиновники інспектуватимуть якість ремонту доріг області на орендованих Ford Ranger

• “Онур” за 309 мільйонів відремонтує покриття в аеропорту Запоріжжя

• Згідно з ДБН у «Дубовці» можуть бути парковки, але не може працювати готельно-ресторанний комплекс