На тендері “Запоріжжяобленерго” на 3 мільйони дилер підіграв виробнику

Поділитися:

ПАТ “Запоріжжяобленерго” за результатами тендеру 7 жовтня уклало угоду з ТОВ “Еліз” на поставку трансформаторів загальною вартістю 3,22 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Мають до кінця року поставити 46 силових трансформаторів власного виробництва 10 найменувань.

Конкурентами ТОВ “Еліз” на тендері були ТОВ “Трансформенергогруп”з дорожчою на 125,4 тис. грн пропозицією та ФОП Калмиченко Віктор Олександрович з дорожчою на 38,4 тис. грн пропозицією. Останній не знижував вартості своєї пропозиції впродовж аукціону, а також не подав усю необхідну тендерну документацію: відсутні довідки про наявність працівників необхідної кваліфікації та довідки про матеріально-технічну базу.

На закупівлях ФОП Калмиченко Віктор Олександрович вказує номер телефону 0975211778 у якості контактного. Цей же номер телефону на публічних закупівлях використовує ТОВ “Виробничо-торговельна фірма “Еліз”. Ця фірма зареєстрована у Запоріжжі за адресою вул. Звенигородська, 9. За цією ж адресою зареєстроване ТОВ “Еліз”, з яким Віктор Калмиченко конкурував на вищеописаному тендері. Сам же підприємець є власником ТОВ “ВТФ “Еліз” – офіційного дилера ТОВ “Еліз”.

Запорізьке ТОВ “Еліз” належить Михайлові Дьяченку, Віталію Пустовому, Едуардові Сапожнікову та ТОВ “Січ-98”. Директором підприємства є Сергій Стежкін.

Загалом ТОВ “Еліз” та ФОП Калмиченко Віктор Олександрович 11 разів конкурували на публічних закупівлях, з яких у п’яти випадках вони були єдиними учасниками: три замовлення загальною вартістю 2,47 млн грн отримало ТОВ “Еліз” (інші дві закупівлі не відбулися).

Окрім цього, ТОВ “Еліз” та ТОВ “ВТВ “Еліз” також одного разу конкурували на публічних закупівлях. Обидві пропозиції було відхилено через невідповідність їх тендерної документації вимогам замовника, а також те, що ТОВ “ВТФ “Еліз” подало відомість про виконання аналогічного договору на фірмовому бланку ТОВ “Еліз”, на якому стояв підпис Сергія Стежкіна.

Читайте також:

• Як у Запоріжжі проходить виставка добувної техніки Mining World Ukraine-2019 (фото)

• Мелітопольській нардеп пояснив, як опинився у депутатській групі, яку пов’язують з Коломойським

• Запорізький аеропорт прийматиме літаки з 22 жовтня