Запорізькі податківці купують квадрокоптер та обладнання для стеження на 473 тисячі

Поділитися:

Головне управління ДФС у Запорізькій області має намір замовити ФОП Онищенко Олена Володимирівна квадракоптери загальною вартістю 473 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

ПРо це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Йдеться про 2 квадракоптери DJI Inspire 2 вартістю 236 тис. грн кожен. Комплектація включає камеру DJI Zenmuse X5S; об’єктив Panasonic Lumix G X Vario PZ 45-175 mm f/4-5.6 ASPH POWER O.I.S.; два додаткові акумулятори Intelligent Flight Battery TB50; керуючий планшет до пульту керування DJI CrystalSky 7,85’ (Ultra Brightness); кронштейн для кріплення керуючого дисплея до пульта керування квадрокоптером.

Inspire 2 здатен розвивати швидкість до 94 км/годину, має режим запобігання зіткненням та самостійно повертатися на місце старту; дальність управління сягає 7 км. Також дрон здатен забезпечувати якість відео в 5.2K і ведення прямого ефіру.

Контакти Олені Онищенко спільно з інтернет-магазином Drone.UA.

Окрім цього, в листопаді ГУ ДФС у Запорізькій області купило два біноклі по 16 тис. грн кожен, мініатюрну відеокамеру за 10 тис. грн, малогабаритний диктофон за 8 тис. грн з виносним мікрофоном, шість малогабаритних відеореєстраторів Unika AVR-12 на суму 103 тис. грн (так ж моделі купують собіУправління СБУ); тепловізор за 24 тис. грн; панорамну камеру екшн-камеру на 11 тис. грн, два монокуляри по 19 тис. грн кожен (придбану модель описують як “… спеціально розроблений оптичний прилад для тактичного спостереження…”).