На Запорізькій АЕС новий керівник: хто він

Поділитися:

27 серпня гендиректором Запорізької АЕС був призначений Петро Котін. Раніше він був директором з виробництва «Енергоатому».

Про це повідомляється на сайті ЗАЕС.

Моя особиста мета під час роботи генеральним директором Запорізької атомної електростанції – організація разом з вами, за вашої підтримки такої системи менеджменту, при якій ЗАЕС і надалі буде флагманом і за кількістю енергоблоків, і з культури безпеки, за всіма показниками надійної і ефективної роботи станції, – сказав на нараді новий очільник Запорізької АЕС.

Петро Котін народився 13 квітня 1961 року Володимирі. Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки». Після закінчення навчання в 1985 році був прийнятий на посаду оператора реакторного цеху Запорізької АЕС.

Пройшов усі щаблі оперативного керування, працював у сфері міжнародної діяльності. У центральній дирекції Компанії Енергоатом Петро Котін очолював блок виробництва і працював над міжнародними проектами, з 2014 року вів проект «Енергетичний міст Україна – Європейський союз».

Читайте також: 

 Радник Трампа застерігає Україну від співпраці з китайцями, але «Мотор Січ» не коментує

• Щодо Бриля завершено досудове слідство, справу готуються передати до суду

• Офіс регіонального прокурора та «чистки»: що може чекати прокуратуру Запорізької області