Пара фірм з групи “Квік” розіграла черговий тендер від Запорізької АЕС

Поділитися:

ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” 6 березня повідомив про намір укласти угоду з ТОВ “Елтранс Україна” на поставку кабельної арматури вартістю 2,14 млн грн (тут і далі з врахуванням ПДВ), повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Відтак, фірма має до кінця року поставити 20292 одиниць продукції 123-х найменувань: кабелі, гільзи з’єднувальні алюмінієві та мідні, герметичні введення для кабелів і тому подібне.

Єдиним конкурентом ТОВ “Елтранс Україна” на тендері було ТОВ “ТД “Доноват” з дешевшою на 13,5 тис. грн пропозицією, яку було відхилено через невідповідність тендерної документації умовам замовника – фірма не вказала на країну-виробника двох товарів. Впродовж аукціону учасники не знижували вартості своїх пропозицій.

Зареєстроване у січні 2019-го року запорізьке ТОВ “ТД “Доноват” належить Миколі Хіньову. Йому ж належить ТОВ “Квік-2006”, на яке працював Антон Чуприна – власник ТОВ “Елтранс Україна”. Окрім цього, на своїй сторінці у соціальній мережі “Однокласники” Антон Чуприна вказував Миколу Хіньова родичем.

Окрім цього, тендерна документація фірм, згідно метаданих, була підготовлена за допомогою ідентичного програмного забезпечення та техніки.

Загалом ТОВ “ТД “Доноват” та ТОВ “Елтранс Україна” 10 разів конкурували на публічних закупівлях, з яких у чотирьох випадках, включно з вищеописаним, фірми були єдиними конкурентами: два замовлення загальною вартістю 4,04 млн грн отримало ТОВ “ТД “Доноват”, а на іншій закупівлі фірмі було повідомлено про намір укласти угоду вартістю 1,16 млн грн.

Окрім цього, Микола Хіньов є співвласником ТОВ “Полімерприбор” (донедавна фірма мала назву ТОВ “Пауер трейдер”). Ця фірма 10 разів конкурувала з ТОВ “ТД “Технолліон”. Як раніше повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ця фірма належала Миколі Хіньову і була переписана на людей, з якими він товаришує у соцмережах. У двох випадках фірми були єдиними учасниками тендерів і обидва замовлення вартістю 512 та 530 тис. грн отримало ТОВ “ТД Технолліон”.

Також “Полімерприбор” чотири рази конкурувало з ТОВ “Машинобудівний завод “Квік” (донедавна фірма мала назву ТОВ “ТДВ “Квік-2006”), співвласником якого також є Микола Хіньов. В усіх випадках вони були єдиними учасниками і три замовлення (одну закупівлю було скасовано) загальною вартістю 10,27 млн грн отримало ТОВ “МЗ “Квік”.

Водночас ТОВ “Полімерприбор” тричі конкурував з вищезгаданим ТОВ “Елтранс Україна” і в усіх випадках вони були єдиними учасниками: усі замовлення загальною вартістю 1,889 млн грн  отримало ТОВ “Елтранс Україна”.

Читайте також:

• Рада прийняла закон про коронавірус: штрафи та можливе позбавлення волі в разі порушення правил карантину

• Перемога Світличної на Харківщині – це “репетиція” поразки “Слуги народу” на місцевих виборах, – соціолог

• Очільниця Харківської ОДА за часів Порошенка отримала на “довиборах” до ВР 77% голосів