Не варто переоцінювати роль промислових підприємств для міста, – Максим Зайченко

Поділитися:

Роль індустріальних підприємств для Запоріжжя не варто переоцінювати, бо не тільки вони платять податки та дають робочі місця – більше полови надходжень до місцевого бюджету забезпечує малий та середній бізнес. Крім того, у місті є безліч альтернативних сфер діяльності серед яких туризм.

Таку тезу в інтерв’ю для «Гетьмана» висловив Максим Зайченко – очільник «Національного корпусу» Запоріжжя.

За словами Зайченка, підприємства потрібно модернізувати – вони повинні працювати не тільки в інтересах власника, а й громади, не шкодити екології. Це питання має чітко регулювати держава. Водночас, у Запоріжжі багато альтернативних напрямків діяльності. Це може бути малий/середній бізнес, туризм.

Останній напрямок, на жаль, розвивається погано. Хоч у місті та створюють туристичні інформаційні центри їх результативність не надто помітна. На мою думку, треба розвивати туристичні напрямки та привабливість міста. Перш за все Хортиця, яка може стати сакральним центром не тільки країни, а й усієї Європи. Однак наразі стан заповідника залишає бажати кращого, потребує уваги інфраструктура острова, – зазначає очільник запорізького «Національного корпусу».

Якщо розробити чіткі правила для промисловості та зруйнувати тандем керівники підприємств — міська влада, можна буде співіснувати разом та захищати інтереси усього населення, – резюмує Зайченко.

«Гетьман» поспілкувався з очільником запорізького «Національного Корпусу» про програму з якою об’єднані націоналісти йдуть до парламенту, якою стратегією послуговують під час кампанії та як бачать свою діяльність у Раді. Про це та сквер Яланського, відкликання міського голови та вимоги до нового очільника ОДА незабаром читайте в інтерв’ю Максима Зайченка.