Запорізька влада не повертає сквер Яланського у власність міста бо має політичні домовленості з партією орендаря, – очільник запорізького «Національного корпусу»

Поділитися:

Для того, аби вирішити питання скверу Яланського, міська рада Запоріжжя має розірвати договір оренди з компанією «Ленд Девелопмент», оскільки та не виконує умови угоди. Однак цього не стається бо існують політичні домовленості між міською владою та «Нашим краєм» Кальцева.

Таку заяву зробив очільник «Національного корпусу» Запоріжжя Максим Зайченко в інтерв’ю для «Гетьмана».

Територія скверу Яланського знаходиться у власності міста, «Ленд Девелопмент» тільки орендатор. Міська рада може розірвати угоду через невиконання орендатором умов договору.  Питання у іншому – влада міста говорить що не бачить підстав для припинення оренди. Вважаю, що є певні політичні домовленості, адже Кальцев є головою фракції «Наш край» у міській раді», – сказав Максим Зайченко.

Крім того, він зазначив, що навіть якщо Кальцев стане народним депутатом (Володимир Кальцев балотується до парламенту за списками партії “Опозиційна платформа – За життя”. Він займає 24 місце у списку політсили – прим. ред.) це не вплине на позицію «Національного корпусу» щодо скверу.

Жоден депутатський мандат не дає право порушувати закон та займатися «безпредєлом». Крім того, Володимир Кальцев має статус колишнього заступника голови області, його брат – колишній нардеп, у Кальцева достатньо зв’язків що поводитися так, як він робить це зараз. Мандат народного депутата кардинально ситуацію не змінить, – резюмує Зайченко.

«Гетьман» поспілкувався з очільником запорізького «Національного Корпусу» про програму з якою об’єднані націоналісти йдуть до парламенту, якою стратегією послуговують під час кампанії та як бачать свою діяльність у Раді. Про це та сквер Яланського, відкликання міського голови та вимоги до нового очільника ОДА незабаром читайте в інтерв’ю Максима Зайченка.