Необхідно щоб у громади була можливість відкликати депутата чи міського голову, – очільник запорізького «Нацкорпусу»

Поділитися:

Відкликати запорізького міського голову з посади наразі нереально бо в Україні ще не було таких прецедентів, одна суспільству необхідно мати механізм відкликати депутата чи міського голову, який не відповідає запиту людей.

Таку тезу висловив очільник запорізького «Нацкорпусу» Максим Зайченко у інтерв’ю «Гетьману».

Вважаю, що відкликати запорізького міського голову з посади наразі нереально – в Україні таких прецедентів ще не було. Механізм відкликання депутатів чи міських голів прописані у законі, але на практиці не працює. Як на мене, у Запоріжжі такий процес реалізувати поки не вдасться. Адже подібні ініціативи можуть бути рекламою депутата міської ради, який балотується до Ради, – говорить Максим Зайченко.

На думку Зайченка, необхідно щоб у громади була можливість відкликати депутата чи міського голову, який не відповідає запиту людей.

У Запоріжжі люди бачать, що багато передвиборчих обіцянок міського голови не було виконано. Аби була можливість насправді зібрати підписи та відкликати очільника міста – це було б правильно, – резюмує він.

Нагадаємо, раніше “Гетьман” повідомляв, що депутат Запорізької міської ради від «Батьківщини» Віталій Рябцев заявив, що у Запоріжжі діє «організована злочинна група» до якого входить керівництво міста. Вона, начебто, отримує прибутки від кредитів, які залучає міська рада. Згодом Рябцев розпочав процедуру відклиання міського голови з посади.