Новим гендиректором «Запоріжсталі» став Олександр Мироненко: хто він

Поділитися:

25 листопада відбулися загальна збори акціонерів «Запоріжсталі», на них визначили нового гендиректора заводу. Ним став Олександр Мироненко.

Про це повідомляє “Індустріалка”.

Головні завдання, поставлені переді мною акціонерами – це стабільна робота і подальший розвиток «Запоріжсталі». Сьогодні, коли металургійна галузь входить в найжорсткіший глобальна криза за останні 10 років, важливо правильно реалізувати розроблений план антикризових дій у комплексі з операційними поліпшеннями, – зазначив Мироненко.

Олександр Мироненко. Гениральний директор "Запоріжсталі"

Олександр Мироненко. Генеральний директор “Запоріжсталі”

Олександр Мироненко народився 31 грудня 1981 року в Києві. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Одружений, виховує двох дітей.

До Групи Метінвест він перейшов в 2007 році з компанії Смарт-Холдинг, і за цей час пройшов шлях від експерта з планування виробництва і продажів до директора по виробництву Операційної дирекції. На цій посаді він займався підвищенням ефективності роботи гірничодобувних і металургійних підприємств Групи.

Із 2007 по 2010 роки Мироненко працював в «Промет Стіл» (Болгарія), а з 2010 по 2019 роки – в Операційній дирекції Групи Метінвест. Він також був членом наглядових рад ЕКХП і «Промет Стіл», а з 2017 року очолив Наглядову раду останнього підприємства.

Що було раніше:

7 жовтня у запорізьких ЗМІ з’явилася інформація про те, що наглядова рада звільнила Ростислава Шурму з посади гендиректора “Запоріжсталі”. На підприємстві заявилм, що шурму не звільняли, а інформація є недостовірною.

23 жовтня Шурма опублікував у фейсбуці прощальний пост, написав, що для нього настав час змін, а спецодяг Запоріжсталі, надягає буквально останні тижні.

Читайте також:

• У Запоріжжі на трьох заводах “Метінвесту” Ахметова скорочуватимуть робітників через кризу

• 2 запорізькі підприємства у списку найбільших забруднювачів українського повітря

• На ДТЕК робітники тестують екзоскелети (відео)