Обшуки в аеропорту Запоріжжя: заява міської ради

Поділитися:

У Запорізькій міській раді підтвердили факт обшуку у аеропорту міста. Зокрема зазначається, що ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році.

Відповідна інформація розміщена на сайті міської ради.

Повідомляється, що обшуки на летовищі прокоментував директор департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога.

Кримінальна справа, у якій проводяться обшуки в аеропорті, була порушена ще у 2015 році і стосується дій тодішнього керівництва підприємства. Однак ця справа викликає більше запитань, ніж відповідей. Так, справу було порушено ще у 2015 році про події, які мають місце у 2017 році. Де логіка? Правильно, її немає. Як можна порушити справу про події, яких ще не було? Більш того, дозвіл на обшуки було видано ще у грудні минулого року. Відтак це не було несподіванкою. Наразі відомо, що обшук проходить без будь-яких порушень та зловживань з будь-якої сторони, – наводиться цитата Валерія Зломиноги у тексті на сайті.

Що було раніше:

17 січня на території запорізького летовища перебували співробітники СБУ. Зокрема знаходилися у адміністративних будівлях. Директор запорізького аеропорту Олексій Дубревський від коментарів “Гетьману” відмовився.

Читайте також:

• У Запоріжжі знову спробують звільнити заступників Буряка

• Рада збільшила ліміти для ФОПів: скільки зможуть заробляти підприємці

• Особисті дані та резюме бажаючих працювати чиновниками знаходились у відкритому доступі