Одеська компанія за 355 мільйонів гривень поглибить дно у порту Бердянська

Поділитися:

24 квітня у системі електронних закупівель Prozorro відбувся аукціон з обрання підрядника для поглиблення дна у порту Бердянська. Конкурс виграло ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азимут» яке запропонувало найнижчу ціну – 354,9 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

Стартова вартість робіт, вказана замовником, становила 430 мільйонів гривень, завдяки конкурсу було заощаджено майже 75 мільйонів.

«У минулому році перевалка вантажів в Бердянському порту знизилася на 24,4% через складну ситуацію в Азовському морі і в Керченській протоці. Цей порт надзвичайно потребував додаткових конкурентних перевагах. Завдяки успішно завершеному аукціону ми проведемо днопоглиблення підхідного каналу та акваторії Бердянського порту з економією в 17,5% або понад 75 мільйонів від стартової ціни. Відновлення паспортних глибин сприятиме розвитку порту, більш ефективної перевалки традиційних і залученню нових вантажів », – зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс.

Рішення про намір укласти договір з ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азимут» буде прийнято після подання переможцем аукціону відповідної документації.

В цілому до аукціону були допущені чотири компанії: ТОВ «Укрстройсервіс» (Україна), Consal S. R.L. (Румунія) ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азимут» (Україна) і ТОВ «СМД ІНВЕСТ» (Україна). На участь у тендері на виконання днопоглиблювальних робіт подало заявки 7 компаній.

Читайте також:

• Бердянський аеропорт не може виплатити борги по зарплатні бо міська рада не забирає його у комунальну власність