Один з керівників “Слуги народу” визнав, що відео про “корабельну сосну” справжнє та вибачився перед усіма – раніше він заявляв про монтаж (відео)

Поділитися:

Перший заступник Голови фракції “Слуга народу” визнав, що відео, на якому він з Давидом Арахамією обговорює свою колегу по фракції Ірину Аллахвердієву, справжнє. Однак Корнієнко запевняє, що у розмові йшлося про двох різних людей – депутатку та можливу кандидатку від “Слуги народу” на посаду очільниці Миколаєва Тетяну Домпровську.

Відповідне відеозвернення нардеп опублікував на своїй сторінці у фейсбуці

Коментуючи попередні заяви про монтаж відео, депутат визнав, що у прямому ефірі такого зробити неможливо, але переконує, що між частинами розмови була довша пауза. Її відсутність на відео у мережі могла статися через технічні неполадки, мовляв зараз про це говорить і сам автор запису.

Треба бути повним відморозком щоб це стверджувати (що відео було змонтоване – прим.ред) та переконувати у цьому суспільство. разом з тим ми з Давидом пам’ятаємо що була довша пауза та трохи більше слів. Можливо вони втратили при стрімі і автор відео зараз дає такі коментарі, – говорить Корнієнко.

Пост Корнієнка зі “спростуванням”, де депутат пише про монтаж

На початку відео Корнієн попросив вибачення у своєї колєжанки Ірини Аллахвердієвої за “першу коротку частину розмови”, де, за словами депутата, він “захоплювався красою” Аллахвердієвої, хоч і у некоректній формі.

Скоріше за все, мова йде про фрагмент з наступним діалогом:

Корнієнко: “Аллахвердієва – взагалі красуня”.

Арахамія: “Так”.

Корнієнко: “Така піддута, звичайно, трохи. Чуть-чуть тюнінг too much … Ну, баба робоча, взагалі. Як корабельна сосна”.

Водночас, інша частина розмови, яка “породила масові цитування та меми” (схоже, що мова йде якраз про фрагмент з “корабельною сосною”), за словами Корнієнка, стосувався іншої особи. А саме можливу кандидатку у міські голови Миколаєва від “Слуги народу” Тетяну Домбровську.

З нею познайомилися буквально на передодні і вона вразила мене своєю енергією та запалом. Розумі, що вона могла бути гідним кандидатом, але форму для свого захоплення обрав некоректну, а місцями образливу. Все одно запрошую пані Тетяну для подальшої співпраці, але розумію, що вона тепер може відмовитися, – говорит депутат.

Перед Домбровською Олександр Корнієнко також вибачився.

На кінець відео депутат заявив, що подібні висловлювання не допустимі для керівників найбільшої фракції, назвав свої слова сексистським та дискримінаційними та дода, що вся ця ситуація стане длянього уроком.

Читайте також:

• У Зеленського лишилося всього 175 “вірних” депутатів у “Слузі народу”. Президент втрачає контроль над фракцією – ЗМІ

• НАЗК перевірить, за які гроші нардеп від ОПЗЖ влаштував вечірку для дружини в Москві. На неї могли витратити 1 мільйон доларів

• Шерифи, “квоти на гидоту” та прибрати “губернаторі”: схоже, один з лідерів “партії Мерів” показав з чим політсила йтиме на вибори