Перша черга львівського “IT-містечка” LvivTech.City буде добудована вже у вересні, – віцепрезидент UDP Віталій Мельник

Поділитися:

Віцепрезидент девелоперської компанії UDP Віталій Мельник повідомив, що до вересня планується завершити будівництво 18 000 м2 бізнес-кампусу в LvivTech.City, львівському кластер, який поєднає офісні площі для інноваційних компаній, R&D-центрів, інкубаторів та стартапів з житлом, інфрастурктурою.

Про це він розповів у своєму інтерв’ю.

“Щодо LvivTech.City, у вересні поточного року плануємо здати першу чергу – близько 18 000 м2 бізнес-кампусу, після чого почнемо будувати житлову частину. LvivTech.City менший, ніж UNIT.City, оскільки й сам Львів менший за столицю. Всього парк займає 5 га території, або 110 000 м2 нерухомості. В рамках цього проєкту ми підписали меморандум про партнерство із відомою транснаціональною компанією IWG, яка є оператором коворкінгів під торговими марками Regus та Spaces.”

Також Віталій Мельник дав оцінку двом іншим інноваційним паркам компанії – UNIT.City в Києві та Харкові:

“UNIT.City Kharkiv розташований на 9 га території і в майбутньому матиме близько 250 000 м2 площ. В Харкові у нас реалізована перша фаза розвитку шляхом реконструкції колишнього виставкового центру. Введено в експлуатацію більше 3000 м2 нерухомості, на якій зосереджені навчальні та офісні приміщення. В найближчий час оголосимо плани щодо подальшого розвитку харківського парку.

UNIT.City в Києві реалізований лише на 10%, і не тому що він повільно реалізується, а тому що проєкт дуже великий. Я б сказав, це колосальний проєкт. Загальна площа UNIT.City — 25 га і 850 000 м2 нерухомості. В процесі реалізації сьогодні знаходиться понад 100 000 м2 різноманітних офісних та житлових площ. Також ми активно розвиваємо територію парку, зокрема готуємо відкриття головної площі Main Plaza авторства відомого архітектора Хірокі Мацуура.

За 4-5 років функціонування UNIT.City в Києві гіпотеза щодо створення місць, де люди могли б жити, працювати, навчатися і відпочивати, повністю виправдала себе. Більше того, пандемія та локдауни тільки підтвердили гіпотезу: людям важливо мати в пішій доступності все, що необхідно. Жити і працювати поруч.”