Sector X від UNIT.City запустили 6 програм щоб допомогти стартапам під час кризи

Поділитися:

Команда Sector X Acceleration Platform, що працює на UNIT.City підготувала програми для стартапів, що допоможуть впоратись з проблемами, котрі могли виникнути через спалах вірусу COVID-19. Можна, серед іншого, навчитися, як перетворити свій стартап на повноцінний бізнес, як вийти на ринок США та організувати “краш-тест” для своєї ідеї.

Про програми для стартапів пише “На часі”.

Програма для FemTech, GreenTech та DeepTech

Цей проєкт покликано допомогти засновникам перетворити свій стартап на повноцінний бізнес. Також безкоштовно обіцяють надати план розвитку проєкту та детальну інформацію про те, що відбувається на кожному етапі.

Участь у програмі можуть брати проєкти не тільки з України, а й з країн СНД та Східної Європи.

Зареєструватись на проєкт можна тут

Програма Total insight

У цьому проєкті пропонують 4 персональні сесії, що зроблять повну діагностику стартапу: конкуренти і ринок, гіпотези та потенційні клієнти.

Проєкт допоможе спочатку вийти на локальний ринок та на ринок США. Також є шанс отримати інвестора з нетворкінгу хабу.

Ознайомитись з деталями програми можна за посиланням.

Дистанційна тримісячна програма

Цей проєкт пропонує такі можливості як:

  • Акселераційна програма. Вона складається з карти прогресу стартапу зі стадіями і чіткими KPI, алгоритмами і матеріалами для вивчення. Програма надасть інформацію про те, як чітко визначити свій ринок, як правильно тестувати гіпотези, як грамотно створити фінмодель та багато іншого.
  • Стримінг закритих заходів. Заходи включають в себе воркшопи, лекції та зустрічі з засновниками стартапів.
  • Консультації з командою Sector X. Консультації часто проводить СЕО компанії, котрий вже продав кілька проєктів і є засновником трьох діючих стартапів в різних країнах.
  • Також можна отримати різні бонуси від партнерів програми: фінансову підтримку від AWS і Digital Ocean.

Подати заявку на участь можна тут.

Програма «Перші клієнти в США»

Програма передбачає повну діагностику стартапу. Спеціально під проєкт сформують конкурентне середовище в США і конкурентну перевагу. Також буде обрано бізнес-модель, систему для ціноутворення та можливу адаптацію продукту для США.

Заповнити форму на реєстрацію можна на сайті.

Програма «Підготовка до інвестиції»

У рамках програми ви дізнаєтесь, як підготувати документи для інвестицій. Вам допоможуть написати пітч на 1, 3 та 10 хвилин і відпрацюють з вами цей матеріал. Також можна отримати інформацію про те, як і де шукати інвестора саме для вашого стартапу.

Дізнатись більше про програму можна тут.

«Краш-тест» стартап ідей

Якщо у вас виникла певна ідея для стартапу, то ви завжди можете порадитись з компанією через Zoom, а вже після карантину навіть прийти до офісу. Під час спілкування ви отримаєте інформацію про досвід фахівців у цій або іншій сфері та точну експертизу ринку.

Дізнатись про можливості вашого проєкту можна на сайті.

Читайте також:

• «Всі зараз чимось поступаються, але від цих поступок є і спільна користь»: як локальний бізнес «Вусатого пончика» адаптувався до карантину

• Дубілет розповів, чому, на його думку, уряд Гончарука не став успішним

• Запорізький сервіс попутників став одним з фіналістів челенджу HackCorona in Ukraine від Мінцифри