Новому очільнику Запорізької області “у спадок” від Бриля дістанеться Lexus та Skoda

Поділитися:

Запорізька обласна державна адміністрація 4 червня уклала угоду з КП “Автогосподарство” на послуги перевезення голови облдержадміністрації вартістю 400 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Комунальники мають забезпечити перевезення  автомобілями Lexus LS460L 2015 року випуску і Skoda Super B 2013 року випуску.

Вартість години експлуатації Lexus LS460L становить 213 гривень і ціна за 1 км пробігу становить 5,58 гривень. Вартість години експлуатації Skoda Super B становить 229 гривень і ціна за 1 км пробігу становить 4,98 гривні. Також ОДА має відшкодовувати витрати на відрядження водіїв. Угоду укладено строком до кінця року.

Тендер проведено за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки було двічі відмінено відкриті торги у зв’язку з недостатньою кількістю учасників.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, Skoda Super B належить безпосередньо КП “Автогосподарство”, а Lexus LS460L (номерний знак АР5498СХ) належить ПАТ “Мотор Січ”, підконтрольного народному-депутату В’ячеславу Богуслаєву. Вперше Запорізька ОДА замовила послуги перевезення Костянтина Бриля на цьому у 2016 році. Тоді “Мотор Січ” придбало Lexus LS460L за 3,2 млн. грн. за кілька днів до передачі його КП “Автогосподарство” у безкоштовне користування (у позичку). Вже з 2017 року користування цим Lexus оформили як оренду з щомісячною оплатою 650 гривень.

Як рані ше повідомляв “Гетьман”, 11 червня Володимир Зеленський звільнив Костянтина Бриля з посади голови Запорізької ОДА, того ж дня президент призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Запорізької ОДА Еллу Слепян, яка до цього перебувала на посаді першої заступнці голови ЗОДА.

Читайте також: 

• СБУ квапить ЗАЕС із купівлею запчастин у «прокладок» – ЗМІ (документ)

• Проти посадовців трьох запорізьких підприємств розслідується кримінальна справа

• СБУ Запорізької області отримає дві квартири від міської ради: одна з них у елітному ЖК – ЗМІ