“ЗОГ-Рітейл” заправить «Запоріжелектротранс» дизпаливом на 70 мільйоні гривень

Поділитися:

ЗКПМЕТ “Запоріжелектротранс” за результатами тендеру 14 травня уклало угоду з ТОВ “ЗОГ- Рітейл” на поставку пального загальною вартістю 69,79 млн грн, повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Замовлено 2717800 літрів дизельного пального по 25,68 грн/л, яке постачатиметься по скретч-картках через мережу АЗС.

Власником і директором ТОВ “ЗОГ-Рітейл” є Сергій Одинець. Фірма використовує номери телефони 050-390-35-79 та 277-13-86, які також використовує  ТОВ “Торговий дім “Запоріжоілгруп” Олександра Приходька. І “ЗОГ-рітейл” безпосередньо вказується в договорах для певних категорій покупців на сайті“Запоріжоілгруп”. Свого часу, власником і керівником ТОВ “Торговий дім “Запоріжоілгруп” був Олег Серовський і він же називався власником мережі АЗС ZOG. Нині він володіє торговою маркою “ZOG” і незмінно називається власником мережі на сайті “Запоріжоілгруп”.

На цей лот відпочатку подалося четверо учасників. Окрім переможця, також ТОВ “Вог кард”, ТОВ ТОВ “Глуско-карт Україна” та ПП “Окко контракт”. Пропозицію останнього спочатку допустили до аукціону, але після задоволення скарги “Глуско-карт Україна” до АМКУ щодо невідповідності поданих документів  Окко контракт”, його пропозицію відхилили. Водночас, скаргу “Глуско-карт Україна” на пропозицію “Вог кард” і необхідність її відхилення в АМКУ не задовольнили. З огляду на те, що саму пропозицію ТОВ “Глуско-карт Україна” відпочатку було відхилено, то у випадку повного задоволення скарг фірми тендер на закупівлю дизельного палива довелося б відмінити.

Також на цьому ж тендері “Запоріжелектротранс” замовив дніпровському ТОВ “Мотор оіл” 171600 літрів бензину марки А-92 по 23,03 грн/літр загальною вартістю 3,95 млн грн.

Читайте також: 

• Власник ZOG Олег Сєровський: можливо, колись продам торгову марку Коломойському

• Власник ZOG Олег Сєровський: через нелегальний ринок автомобільного газу бензин дорожчий на 2-3 гривні

• Ціна на автомобільний газ занижена штучно, бо 85% цього ринку належить Медведчуку – власник мережі ZOG