Поліція підозрює “запоріжсталівського” підрядника у завищені вартості ремонту будинку на 20%

Поділитися:

Дніпровське відділення поліції підозрює колишнього директора ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” у завищенні робіт при ремонті покрівлі житлового будинку, йдеться в ухвалі Ленінського районного суду від 4 липня.

Про це пише “Наші Гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради у 2017 році за безконкурсною процедурою замовив ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” капітальний ремонт рулонної покрівлі та водостічних груб у житловому будинку на вул. Сеченова № 41-а вартістю 500 тис. грн.

Згодом сторони підписали акт виконаних робіт на 417 тис. грн, і ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” отримало вказані гроші. Однак, під час проведення будівельно-технічної експертизи з’ясувалося, що вартість робіт у актах завищена на 82 тис. грн.

З огляду на це, слідчі у червні 2019 року відкрили кримінальне провадження №12019080050002020 та згодом прокуратура звернулася до суду із відповідним обвинувальним актом стосовно директора ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” Валерія Германа. Підготовче судове засідання по справі призначене на 5 серпня.

ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” належить ТОВ “Системний інноваційний сервіс”, кінцевим бенефіціаром вказується дніпрянка Наталія Жорж. Керівником ТОВ “СІС – Запоріжжя” зараз вказується Олександр Жорж. Фірма входить до сфери впливу комбінату “Запоріжсталь”; з 2016 року отримала 74 підряди загальною вартістю 157 млн грн.

Варто додати, у справі також вказується, що у розкраданні вказаних коштів підозрюють і невказаного інженера з технічного нагляду. Матеріали стосовного нього виділили в окреме кримінальне провадження.

Читайте також: 

• Фірма менеджера “запоріжсталівського” підрядника отримала замовлень від мерії на 34 мільйона

• Компанії “Мотор Січі” Богуслаєва фінансували бойовиків ОРДО – ЗМІ

• Prozorro запустив власний онлайн-магазині Prozorro Market: які переваги для бізнесу