Прем’єр Шмигаль вважає, що тема відставки Авакова себе вичерпала, а поліція та міліція – абсолютно різні

Поділитися:

Тема відставки міністра Авакова вже себе вичерпала, поліція у порівнянні з міліцією це дві різні структури, це інша якість людей, які там працюють, це інша якість безпекового сервісу. Головне досягнення реформи це швидке покарання, це неприховування злочинів, невідворотність покарання для злочинців у формі.

Такі тези висловив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у інтерв’ю для ВВС Україна, коментуючі останні скандали з поліцією та вимогу суспільства відправити очільника МВС Арсена Авакова у відставку.

Вважаю, що тема відставки міністра Авакова вже себе вичерпала. Щодо реформи поліції. Порівняйте міліцію сім років тому і сьогодні. На мою думку, це дві різні структури, це інша якість людей, які там працюють, це інша якість безпекового сервісу. Звичайно, в такій великій кількості людей, яким дається зброя, сила, повноваження, – це більше ніж 300 тисяч людей (в усій структурі МВС, з ДСНС та прикордонною службою включно), – можуть бути негідники, – сказав Шмигаль.

За його словами, різниця між поліцією та міліцією проявляється в тих злочинах, які набувають резонансу.

Яке критичне досягнення реформи? Це швидке покарання, це неприховування таких злочинів, це невідворотність покарання для злочинців у формі. Рівень довіри до міліції сім років тому і зараз – це дві різних величини, розповів очільник Уряду.

Читайте також:

• “Кожна має діяти у межах своїх повноважень”: Разумков про призначення Кабміном Шкарлета головою Міносвіти

• Турчинов повертається: очолить штаб “ЄС” до місцевих виборів

• Люстрацію треба терміново міняти: автоматично люструвати тільки топ-чиновників, а інших на основі індивідуальної оцінки – Малюська