Питання Токмацького округу обговорили з головою підкомітету ВР з питань адмінтерустрою

Поділитися:

Кандидат на посаду голови Токмацької РДА Аскад Ашурбеков, міський голова Токмаку Ігор Котелевський та нардеп Павло Мельник провели зустріч з головою підкомітету Верховної ради з питань адмінтерустрою Віталієм Безгіним щодо збереження Токмаку як адміністративного центру та утворення на його базі великого округу. Про деталі зустрічі “Гетьман” розповість згодом.

Про зустріч на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Аскад Ашурбеков.

Наші аргументи були почуті , а головне , з іншого боку була озвучена теза , що питання буде розглядатися, – написав Ашурбеков

Як відомо, через впровадження наступного рівня децентралізації у Запорізькій області суттєво зменшиться кількість районві. Наразі розглядаються варіанти укрупнення до 5-6 районів. Так, Міністерство регіонального розвитку розробило проект нового адміністративно-територіального устрою Запорізької області, модель якого передбачає п’ять районів: Запорізький, Бердянський, Прідніпропровський, Мелітопольський і Пологівський. Інший варіант поділу області передбачає шостий округ – з центром у Токмаку.

Щоб сприяти поділу області саме на 6 округів, небайдужі громадяни мають намір збирати підписи під зверненням до Прем’єра, Міністра розвитку громад та територій та очільника Запорізької ОДА з проханням зберегти у Токмаку один з адміністративних центрів області.

Зокрема у зверненні активістів зазначається, що Токмак – місто обласного значення з населенням у 31 тисячу осіб, має сталі економічні, логістичні та історичні зв’язки із суміжними територіями та має усю необхідну інфраструктуру щоб стати центром великого округу.

Читайте також:

• Підривника мосту у Запорізькій області відпустили під час обміну “всіх на всіх” – ЗМІ

• ЗТМК через суд намагався скасувати договір із Заоріжжяобленерго по якому завод винен 93 мільйона

• У Запоріжжя шукають інспекторів з паркування: хто може працевлаштуватися