Рейтинг голів ОДА по виконаним обіцянкам: яке місце у Бриля

Поділитися:

Костянтин Бриль опинився серед лідерів обласних державних адміністрацій за показником виконаних обіцянок. Очільник області виконав 88% обіцянок, які давав з початку каденції.

Відповідний рейтинг опублікувало видання «Слово і діло».

До п’ятірки найвідповідальніших голів облдержадміністрацій, які виконали найбільший відсоток своїх обіцянок, потрапили очільниця Харківської ОДА Світлична (виконала 93% обіцянок), голова Дніпропетровської ОДА Резніченко (89%), голова Запорізької ОДА Бриль (88%), очільник Донецької ОДА Куць (81%) та голова Закарпатської ОДА Москаль (80%).

Так, Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, який перебуває на посаді з квітня 2016 року дав 59 обіцянок, з яких виконав 52, 3 – провалив, ще 4 перебувають у процесі виконання.

Щодо невиконаних обіцянок, то «Слово і Діло» склало окремий рейтинг антивідповідальності. П’ятірку тих голів ОДА, які провалили найбільше обіцянок, очолює голова Івано-Франківської ОДА Гончарук, що провалив 42% обіцянок (на посаді з вересня 2014 року). На другому місці за кількістю невиконаних обіцянок Барна, який очолює Тернопільську ОДА. З квітня 2015 року він провалив 40% запевнень.

Голова Миколаївської ОДА Савченко не виконав 35% обіцяного за час каденції (на посаді з жовтня 2016 року). По 32% обіцянок провалили очільники Львівської ОДА Синютка (призначений у грудні 2014 року) та Житомирської ОДА Гундич (на посаді з жовтня 2016 року).

Голова Запорізької області провали 5% обіцянок.

Читайте також: 

• Костянтин Бриль подав до суду на Михайла Прасола

• Експорт міді з Запорізької області зріс… за рахунок вкрадених металевих комунікацій, – губернатор