Родичка “Теплобудімпорту” отримала підрядів на 4 мільйони без конкурсу

Поділитися:

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації 11 вересня замовив ТОВ “АКБ “Південь-буд” послуги з нагляду вартістю 52,4 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма має до квітня 2020 року  виконувати авторський нагляд на об’єкті “Реконструкція очисних споруд каналізації продуктивністю 1000 м3/за добу в смт Мирне Мелітопольського району”. “АКБ “Південь-буд” також 2 тижні тому замовили проект для цього об’єкту за 606 тис. грн.

При цьому, початково проектування за 301 тис. грн, а потім і нагляд за будівництвом за 99 тис. грнзамовляли ще у 2018 році держінституту “Запоріждіпроводгосп”, але потім угоди розірвали. А саму реконструкцію за 48,88 млн грн ще в листопаді 2018 року замовили ТОВ “Енергоресурс-монтаж”. Конкурентом переможця на тому тендері виступило ТОВ “Теплобудімпорт”.

Власниками зареєстрованого у червні цього року ТОВ “АКБ “Південь-буд” є Ольга Василина (40%), Надія Бородай (20%) та Сергій Бріцин (40%). Директор фірми  – Олександр Шматко. Він же керує ТОВ “Укртех-строй”, печатки якого були знайдені в ході обшуків за адресою реєстрації ТОВ “Теплобудімпорт”, яке  фігурує у справі по розкраданню 80 млн грн при будівництві шкільних стадіонів.

Окрім цього, Бріцин та його дружина Юлія володіють часткою фірми ТОВ “Укрспецсвітло”, печатки яких також було знайдено під час обшуку.

Сергій Бріцин у соцмережах товаришує з Євгеном Ващенком – комерційним директором ТОВ “Теплобудімпорт”, який також значився керівником ТОВ “Імпекс буд 15” та ТОВ “Строй лідер”, печатки яких також були знайдень під час обшуків. Наразі Євген Ващенко є кандидатом на посаду заступника директора департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації.

Також Бріцин у соціальній мережі “Facebook” товаришує з Юрієм Біловим – сином співвласника “Теплобудімпорту”. І саме Юрій Білов раніше претендував на посаду заступника директора департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА.

Зазначимо, ще одна співвласниця ТОВ “АКБ “Південь-буд” – Василина Ольга Володимирівна – є повною тезкою дружини Сергія Василини, який деякий час працював в Запорізькій ОДА (коли її очолював Бриль) начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами.

Загалом у період з липня по сьогодення, ТОВ “АКБ “Південь-буд”  отримало шість підрядів загальною вартістю 4,11 млн грн: усі без проведення конкурсних процедур.  Основним замовником послуг фірми є вищезгаданий Департамент капітального будівництва Запорізької ОДА – чотири підряди на суму 4 млн грн. Ще ТОВ “АКБ “Південь-буд” отримало два підряди на суму 100 тис. грн та 21,3 тис. грн від Департаменту освіти і науки Запорізької міськради та  КЗ “Палац культури “Заводський” відповідно.

Читайте також:

• Артур Гатунок складає мандат депутата облради та хоче її розпуску

• Щоб добудувати мости у Запоріжжі необхідно 12 мільярдів

• Запорізьке підприємство поставило 79 кранів до п’ятого за розміром порту США (відео)