У Запоріжжі поліція купить відеореєстратори на 30% дорожче від ринкових роздрібних цін

Поділитися:

Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області 27 грудня замовило ФОП Дерев’янко Людмила Василівна відеореєстратори загальною вартістю 169 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. запоріжжя”.

Придбано 20 відеореєстраторів Gazer F735g вартістю 8450 грн за одиницю без ПДВ. Угоду укладено без проведення конкурсних процедур. У відкритих джерелах таку модель низка інтернет-магазинів пропонує в роздріб фактично по єдиній ціні у 5999 грн/од.

Про додаткову комплектацію чи подібне в угоді з Дерев’янко не згадується і вона лише має доставити реєстратори протягом трьох днів до управління поліції.

Також ГУ  Управління  Нацполіції 25 грудня замовило Дерев’янко 10 комплектів персональних комп’ютерів на 199 990 гривень – на 10 гривень нижче від порогової суми у 200 тисяч, від якої довелося б проводити конкурентні торги. В цій угоді конкретні найменування чи моделі складових не вказуються, що унеможливлює порівняння з ринковими цінами.

Замовлення від поліції – єдина участь Людмили Дерев’янко в публічних закупівлях. В публічному просторі її контакти згадуються лише для салону продажу масажного обладнання. Дилером масажного обладнання вказує вона себе і у фейсбуці.

Читайте також:

• Із Запоріжжя з пересадкою можна буде долетіти до Вашингтону

• Новий термінал запорізького аеропорту: як будували та кому може дістатися

• За рік НБУ поповнив валютні резерви на 7,9 мільярдів доларів