Центр зайнятості: кількість безробітних збільшилася на 50%

Поділитися:

Станом на травень 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в Україні на 48% більше, ніж в травні 2019 року. Зокрема, з початку дії карантину, тобто з 12 березня 2020 року, статус безробітного отримали майже 156 тис громадян.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Державного центру зайнятості, пише “Економічна правда”

Станом на 4 травня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, становить 456,8 тис осіб, що майже на 148,5 тис, або 48%, більше, ніж станом на відповідну дату минулого року. 4 травня 2019 року кількість безробітних становила 308,3 тис, – заявили в Держцентрі зайнятості.

При цьому кількість вакансій в умовах економічного спаду зменшилася до 53 тисяч (станом на початок травня), що майже на 60% менше, ніж було в травні минулого року.

Зазначається, що на даний момент є попит роботодавців на працівників у сфері сільського і лісового господарства, у сфері торгівлі та послуг, у сфері логістики (кур’єр, водій, вантажник, підсобний робітник, укладальник-пакувальник, завідувач складом), в сфері охорони здоров’я і надання соціальної допомоги (медичні сестри, соціальні працівники), в сфері забезпечення правопорядку (охоронець, сторож).

Також є вакансії для професіоналів і фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, фахівців, обліковців, лікарів, а також для кваліфікованих робітників – електрогазозварників, дорожніх робітників, слюсарів-ремонтників, електромонтерів.

Читайте також:

• “Виключимо одного або двох, слідом побіжать 10−15−20” – Арахамія пояснив, чому зі “Слуги народу” не виганяють депутатів

• Тільки 23% підприємців Східної України зможуть відновити роботу без підтримки — опитування

• “Ринок ЄС потребує від 50 тисяч таких автівок”, – директор українського стартапу, який планує виробляти електровантажівки