Тимошенко обіцяє скасування законів про гральний бізнес та продаж землі “як тільки ця влада піде з посад”

Поділитися:

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко вважає, що для того, аби бюджет отрима 4 мільярди гривень від грального бізнесу українці мають програти у казино 40 мільярдів, а сам закон про гральний бізнес буде відмінений, так само як і закон про продаж землі, “як тільки ця влада піде з посад”.

Про це Тимошенко сказала на брифінгу у Верховній Раді 2 червня.

Вона переконана, що більшість громадян проти легалізації грального бізнесу, а під патронатом президента протягується закон щоб “у кожній підворотні стояли гральні автомати та гральні зали”. Мовляв, більшість цивілізованих ринкових країн не допускають масштабного розгортання грального бізнесу.

Президент заявив, що з грального бізнесу бюджет отримає 4 мільярди гривень, але щоб ці гроші надійшли українці мають програти 40 мільярдів гривень на рік. Гральний бізнес не приносить прибутків людям, які грають – збагачуватися будуть мафіозні структури для яких це завжди було джерелом наживи,  – сказала Тимошенко.

Та додала, що переконана – кожен гральний зал перетвориться на місце, де продаватимуть “легкі та важкі наркотики”, розвиватимуться кримінальні “дії” та проституція. За словами Тимошенко, її фракція збирається максимально “торпедувати” прийняття цього закону.

Внесемо постанови щоб переголосувати ці закони та внесемо подання до конституційного суду щоб він визнав незаконними цю діяльність та цей закон (…) Зверніть увагу на тих, хто буде голосувати за цей закон, якщо він буде прийнятий, я на брифінгу назву поіменно депутатів, які його підтримали. Усе що станеться увійде в історію і як тільки ця влада піде з посад будуть відмінені і закон про розпродаж сільськогосподарської землі, і закон про гральний бізнес, – сказала лідерка “Батьківщини”.

Читайте також:

• Верховний банкінг: кому довіряють свої банківські справи депутати Верховної Ради

• “Вчинок слабкої людини”, “Песець біля воріт” та втрата 1,7 мільярда доларів: реакції на заяву голови НБУ про відставку

• 15 народних депутатів майже не відвідували засідання Ради в червні (список)