У Glovo говорять, що їх головний конкурент зараз – українська компанія Raketa (але не все так просто)

Поділитися:

Генеральний менеджер компанії Glovo в Україні Дмитро Расновскій вважає, що на ринку доставки залишився один конкурент – українська компанія Raketa.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю бізнес-порталу Delo.ua.

Головний конкурент пішов. Компанія UberEats – досить серйозний конкурент з досвідом, технологією і базою користувачів таксі, яких переводили на послугу доставки їжі. Але незважаючи на це, компанія вирішила покинути ринок. Menu.ua також йдуть з ринку, тому на даний момент конкурентом залишається Raketa, – говорить Расновскій.

За його словами, компанія Glovo також може конкурувати з конкретними брендами доставки, але на сьогоднішній день з великих він зазначив лише Dominos.

Що стосується Raketa – це досить молодий гравець, якому належить ще багато зробити. Інвестиції, які вони вкладають, допомагають розвивати ринок. Вони також призводять нових користувачів, роблять рекламу, в якій у них є певна експертиза. Подивимося, що буде далі, так як їм також належить ще багато чого зрозуміти. Мені здається, для них останні шість місяців були хорошими, а інші шість або дев’ять місяців будуть визначальними.

Раніше їх послуги для користувачів були повністю безкоштовними, а зараз, з впровадженням вартості доставки, їм доведеться показати щось ще, крім ціни. Я маю на увазі якість операцій і кількість ресторанів. Якщо вони зможуть все зробити, то будуть рости далі, розвивати ринок і себе, – додав Дмитро.

Читайте також:

• Rozetka знову продаватиме техніку Apple. Раніше власник маркетплейсу говорив, що Apple «не надходить офіційно в Україні»

• У сфері роздрібної торгівлі показники купівель виходять на докризовий рівень — Приватбанк

• Скільки коштує перебудова “синього” АТБ в “чорне”. (Спойлер: більше 12 тисяч за квадратний метр)