У Міноборони РФ заявили, що виводять війська із окупованого Криму

Поділитися:

У Міністерстві оборони Росії стверджують, що військова техніка підрозділів Південного військового округу залишила окупований Крим мостом через Керченську протоку та йде до місць постійної дислокації. Повідомляє “Слово і діло”

Про це йдеться у заяві відомства:

Особистий склад підрозділу здійснив завантаження бронетехніки на гусеничному ходу: танків, бойових машин піхоти та самохідних артилерійських установок – на залізничні платформи на станціях завантаження. Військовими ешелонами бойову техніку та військовослужбовців доставлять до пунктів постійної дислокації військових частин. Після прибуття техніка буде до підготовлена ​​до проведення чергового етапу бойового навчання. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон.

Раніше в Міноборони РФ заявили, що підрозділи Західного та Південного військових округів приступають до повернення до пунктів базування.

Згодом з’явилося відео відведення російської армії від кордонів України.

Нагадаємо, Росія закрила для судноплавства два райони Чорного моря та один в Азовському морі на період з 13 по 19 лютого нібито для проведення військових навчань.

У МЗС України висловили протест таким діям РФ, назвавши їх частиною гібридної війни. Також Росія та Білорусь проводять спільні військові навчання.