У новому випуску Bilka Talk організатор запорізького International IT Forum розповів, чому ІТ бізнес стає все популярнішим (відео)

Поділитися:

У новому випуску програми Bilka Talk запорізький журналіст Тарас Білка поспілкувався з організатором International IT Forum та власником групи компаній Global Genesis Артуром Гарсляном. Він розповів про те, яким бізнесом займається та як вирішив проводити у місті міжнародний ІТ форум.

У порівнянні з 2016 роком приросту у малому та середньому бізнесі я не помічаю, але у ІТ-сфері розвиток є. Серед іншого у місті є багато зареєстрованих ІТшників-ФОПів. Зокрема, податки, які сплачують ці підприємці лишаються у місцевих бюджетах, – сказав Артур Гарслян.

Та додав, що ті хто запускає свій бізнес чи реалізовує стартап зустрічають ряд труднощів, крім того багато людей є малоплатоспроможними чи взагалі їдуть з країни.

У той же час, позитивною тенденцією артур Гарслян вважає відкритя багатьох закладів харчування у місті та велику кількість відвідувачів у них.

Читайте також:

• Коли та як пройде International IT Forum у Запоріжжі

• Презентувати «державу у смартфоні» у Запоріжжі буде радник президента (відео)

• Україна може зробити «стрибок» в електронному урядуванні, – заступник голови IT-комітету Спілки українських підприємців