У “Слузі народу” хочуть зробити Саакашвілі віцепрем’єром – ЗМІ

Поділитися:

Колишнього керівника Одеської області, грузино-українського політика Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ.  У президентській партії “Слуга народну” кажуть,  що зараз питання щодо Саакшвілі активно обговорюють у внутрішніх чатах фракції.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на співрозмовників у фракції “Слуга народу”.

Саакашвілі може бути віце з питань реформ. Ми зараз обговорюємо це питання, щоб розуміти настрої депутатів, бо їм же за це і голосувати, – зазначив один зі співрозмовників.

Інше джерело УП повідомило, що призначення Саакашвілі Верховна Рада може розглянути вже у п’ятницю:  “У нас буде засідання фракції перед засіданням ВРУ, туди, напевно, запросимо Саакашвілі – і депутати ставитимуть йому запитання”.

Інформацію щодо кандидатури Саашкашвілі підтвердила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук. У прес-службі Саакашвілі також підтвердили, що він отримав пропозицію стати віцепрем’єром. Від інших коментарів відмовилися.

Водночас, у порядку денному двох позачергових засідань парламенту на 24 квітня немає кадрових питань.

Читайте також:

• «Скромні» пільги, «небезпечна» допомога та споживачі в кризі. Керівники багатопрофільних бізнесів — про роботу в умовах карантину.

• Очільниця пресслужби «Кварталу 95» хоче посаду у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення

• 9 резонансних справ першого року Зеленського: є результати, але немає вироків