У Запоріжжі демонтували скандальну вивіску на будівлі, яка є історичною пам’яткою

Поділитися:

 20 вересня за результатами перевірки, було демонтовано вивіску з написом «Ярмарка» та ролети на прибудові по проспекту Соборному, 228. Вони викликали хвилю обурення у містян.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Прибудова прилягала до фасаду будинку по проспекту Собороному, 228, що був зведений у період з 1947 по 1949 роки. Ця будівля має історичну цінність й внесена до Державного реєстру національного культурного надбання.

Дана реклама за своїм форматом не відповідала поняттю «вивіска». Вмонтована була вище 1 поверху, площа її складала 3 кв. м, – розповів завідувач сектором по роботі з документами дозвільного характеру департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради Вадим Хижняк.

Виникли питання і до змін фасаду, пов’язаними із заміною окремих деталей, кольору, або встановленням нових конструкцій, які виходять на головний фасад.

Вимагаємо здійснити фарбування віконних ролетів у загальний колір прибудови за адресою проспект Соборний, 228 – коричневий. Дана вимога була складена на власника приміщення і передана сьогодні його офіційному представнику – адвокату. Термін виконання даної вимоги – 3 дні. В іншому разі буде складений адмінпротокол з подальшим стягненням штрафу – від 340 до 1700 грн, – розповів начальник інспекції з благоустрою міста Запоріжжя Віталій Лисенко.

Читайте також:

• Артур Гатунок складає мандат депутата облради та хоче її розпуску

• Запорізьку райраду очолив 38-річний депутат з “Батьківщини”

• Запорізьке підприємство поставило 79 кранів до п’ятого за розміром порту США (відео)