У Запоріжжі депутати запропонували створити резервний фонд для лікарень, можуть виділити 3 мільйони

Поділитися:

25 березня на сесії Запорізької міської ради депутати запропонували виділити кошти зі своїх фондів на формування резервного фонду у розмірі близько 3 мільйонів гривень. Кошти можуть передати на лікарні міста для вирішення нагальних потреб.

Про це повідомляє “Гетьман”.

З пропозицією виділити кошти виступив депутат Генадій Наумов повідомив. За його словами, на погоджувальній раді обговорювалося питання доставки медиків до лікарень. На думку Наумова депутати можуть долучитися до вирішення цього питання коштами з депутатських фондів, мовляв можна сформувати резервний фонд та передати його лікарням щоб головні лікарі вирішували як використати кошти. 

Наумов зазначив, що з 64 депутатів лише 4 використали увесь фонд, якщо решта “скинеться” по 50 тисяч то вдастся зібрати біля 3 мільйонів гривень

Ідею Наумова підтримав депутат Запорізької міської ради від “Батьківщини” Віталій Рябцев. За його словами, він уже виділив кошти на перевезення лікарів 9 міської лікарні.

“Повністю підтримую Наумова – це абсолютно правильна пропозиція! До медиків йдуть можливо хворі люди, а потім медики йдуть на громадський транспорт, стоять на зупинках. Наша фракція уже забезпечила медиків 9-ї міської лікарні транспортом, 247 медиків вивозять та завозять”, – сказав Рябцев.