У Запоріжжі фірми розіграли 700 тисяч на рослини в ботанічний сад

Поділитися:

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради за результатами тендеру 28 жовтня уклав угоду з ПП “Глорія- ТЕТ” на поставку розсадницької продукції вартістю 693 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Мають поставити 707 рослин в Запорізький міський ботанічний сад. З них 648 кущів самшиту, а решта – сосни різного виду, туї, ялівці, ялини та псевдотсуга.

ПП “Глорія- ТЕТ” володіє Дмитро Одинцов.

Єдиним конкурентом переможця на тендері виступив ФОП Сирунян Вардгес Суренович з дешевшою на 293 тис. грн пропозицією. Втім, її відхилили оскільки підприємець не наклав цифровий підпис і не подав деяких необхідних документів. По факту, його пропозиція складалася з фото копій виписки з держреєстру про реєстрацію і платника єдиного податку. Це, опосередковано може свідчити, що підприємець взагалі не планував перемагати в цьому тендері.

При цьому він на одному з тендерів Вардгес Сирунян вказував контактний емейл вищевказаного Одинцова: dmitrijodincov89@gmail.com. Також Вардгес Сирунян  вказував контактним номер телефону 0992715665, як і фірма “Глорія-ТЕТ”.

Саме “Глорія-ТЕТ” вказує в закупівлях контактним номер телефону 0632804412. Його в закупівлях використовує КП “Запоріжзеленгосп”. Фірма і комунальне підприємство також разом використовують е-мейл: zelenhoz.zp@gmail.com. А вищевказаний телефон 0992715665 (використовують “Глорія-ТЕТ” і Вардгес Сирунян) належить юрисконсульту КП “Запоріжзеленгосп” Крістіні Пирожковій. Саме ж комунальне підприємство є постачальником рослин для “Глорія-ТЕТ”. До всього, “Глорія-ТЕТ” 4 рази зустрічалися на тендерах з КП “Запоріжзеленгосп” (одні торги відмінені 3 підряди отримало КП).

Читайте також:

•  У Запоріжжі за 17 мільйонів реконструюють сквер Піонерів: що зроблять

• Мелітопольське ДБР купує “Тойот” на 4 мільйони. Один пікап топової версії на понад мільйон

• У Запоріжжі суд забрав землю у забудовника, який 9 років не починав зводити житловий комплекс