У Запоріжжі обговорять питання автоматизації виробництва для малого та середнього бізнесу

Поділитися:

21-22 травня у Запоріжжі відбудеться форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Минулого року форум відвідали близько 200 учасників з майже 10 областей України, на заході виступили 28 експертів.

Про це повідомляє Запорізька торгово-промислова палата.

Захід пройде у виставковому центрі «Козак-Палац».

Форум має на меті створити дискусійний майданчик для фірм-розробників обладнання та програмного забезпечення щодо автоматизації виробництва та підприємств, що вже впровадили ці технології або планують це зробити у найближчому майбутньому.

У 2019 році організатори планують розширити аудиторію заходу: запланована участь підприємців різних секторів економіки: машинобудування, металообробки, легкої промисловості, переробки харчових продуктів.

Також на форумі будуть представлені історії компаній Запорізької області, які успішно впровадили системи автоматизації виробництва та обліку баз даних.

За додатковою інформацією можна звернутися за електронною адресою bsc-zp@e-tpp.org або за телефоном+38 (061) 233-11-72, (050) 484-11-97.

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.