У Запоріжжі поліція замовила маски по 12 гривень та дезінфікуючий засіб по 300 гривень за літр

Поділитися:

Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області 17 березня уклало угоду з ТОВ “Комплексні сервісні технології” на поставку медичних масок загальною вартістю 190 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Протягом 10 днів з дня підписання договору мають поставити 15850 медичних одноразових масок по 12 грн/од.

При цьому, у лікарні Львівської області в березні закуповували одноразові медичні маски по ціні до 7 грн. Одна закупівля в останні дні відбулася по 16,5 грн/шт. В “Прозорро” 18 березня була оприлюднена низка угод про дрібні закупівлі одноразових медичних масок від 5 грн./шт до 16 грн./шт.

Також ГУ Нацполіції у Запорізькій області замовило фірмі “Комплексні сервісні технології” 30 каністр по 20 літрів дезінфікуючого засобу Ладоксин на 187 тис. грн (6220 грн/каністра, або в перерахунку 311 грн/літр).

При цьому, Управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради 16 березня замовило 5 літрові каністри Ладоксину по 1099 грн, що в перерахунку складає 220 грн/літр. Рівненська обласна клінічна лікарня планує купити ладоксин в дозуванні 1 літр з дозатором по 259 грн.

Читайте також:

• SkyUp закриє внутрішні рейси на 8 днів: що робити з квитками

• Київ за рік піднявся на 22 позиції у рейтингу найдорожчих міст для життя

• Комітет ВР відклав рішення по “мовним” правкам Бужанського до закону про освіту