У Запоріжжі презентували додаток, який допоможе бізнесу контролювати роботу кур’єрів

Поділитися:

17 травня у Запоріжжі відбулася презентація програмного забезпечення для автоматизації логістики та контролю над дистанційним персоналом для локальних служб доставки «CourierControl». Його  розробили у Запоріжжі і він ледь не єдиний продукт на ринку для «міських» доставок.

Про це повідомляє «Гетьман».

За словами розробників, основна проблематика у питані логістики для компаній це недостача водіїв для забезпечення транспортних потреб компанії, висока собівартість доставки та невідповідність рівня сервісу очікуванням клієнтів. Крім того, стоїть питання управління персоналом – для логісті, які керують процесом доставки, часто не вистачає оперативної інформації, управління здійснюється у ручному режимі. Щодо водіїв – складно відстежити вклад кожного співробітника у спільну систему ефективності.

На думку розробників, вирішити ці проблеми має «CourierControl» – він контролює якість роботи кожного співробітника на кожному з етапів доставки та надає аналітику щодо виробничих процесів.

Наразі розроблена базова версія у форматі сайту та додатку для Android та розширена версія, яка пов’язана з базою «1С».

Вартість програмного забезпечення становить від 30 до 70 тисяч гривень на рік. Основне підґрунтя для ціноутворення – кількість доставок на день та кількістю запитів до Google-сервісів з якими працює додаток. 70 тисяч гривень на рік програмне забезпечення буде коштувати компанії, яка робитиме на день близько 800 запитів. За словами розробників, окупити «CourierControl»  можна буде уже за 6-7 місяців, залежно від витрат на пальне для кур’єрів.

Крім того, додаток ледь не у 2 рази дешевший від найближчих аналогів на ринку. Наразі проект тільки завершений, але уже є перший клієнт – одна із запорізьких доставок суші. Невдовзі сервісом почне користуватися та ж доставка, але у Дніпрі. Крім того, продуктом запорізьких розробників уже цікавиться харківська меблева фабрика та доставка суші.

Окупити проект розробники планують до кінця року – для цього необхідна наявність всього 7 клієнтів.