У Запоріжжі прокурор САП вчетверте не з’явився на суд щодо розкрадань при приватизації ЗТМК

Поділитися:

24-го квітня в Заводському районному суді мало відбутися чергове засідання за звинуваченням у розтраті 492 мільйонів гривень директором Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимиром Сіваком. На засідання не з’явився прокурор САП Вадим Сидоренко. Це четверте засідання у справі про розкрадання інвестицій при приватизації Запорізького титано-магнієвого комбінату, яка «прогуляв» прокурор.

Про це повідомляє Запорізький центр розслідувань.

Заводський районний суд Запоріжжя в черговий раз переніс засідання.

Розгляд справи наразі знаходиться на етапі проведення дебатів. На попередньому засіданні прокурор просив суд дати йому час на підготовку до дебатів, суд відмовив, мотивуючи це тим, що прокурор і так повинен бути готовий до всіх процесуальних етапів.

На наступні три засідання Сидоренко так і не з’явився, в листах від антикорупційної прокуратури було зазначено що вони забезпечать явку прокурора на 24-е квітня. Але за день до засідання в суд надійшов ще один лист з САП, де вказано, що на засідання планували відправити Ольгу Ярову, старшу в групі прокурорів, які ведуть справу. Але так як Ярова до 11 травня перебуває у відпустці, звинувачення в черговий раз попросило суд відкласти засідання.

Читайте також:

• Історія ЗТМК: як Фірташ приватизував, САП повертала, обленерго страждав, а суд денаціоналізував