У Запоріжжі Притулі за півмільйона замовили створення тележурналу

Поділитися:

Запорізька регіональна дирекція ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” 23 вересня уклала угоду з ФОП Притула Олександр Леонтійович на створення телепрограми вартістю 450 тис. грн.,повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Підприємець має до кінця року створити дванадцять 13-хвилинних випусків просвітницького тележурналу “Козацька звитяга” (37,5 тис. грн за випуск). Згідно концепту, у кожному випуску буде розповідатися про “певне знакове місце Степової України, розкриватимуться таємничі сторінки і загадки історії, надаватимуться практичні навички виживання за стародавніми українськими та козацькими традиціями”.

Олександр Притула – один з керівників громадської організації “Всеукраїнська федерація “Спас”. Згідно даних “Чесно”, у 2014 році він балотувався до Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, а на парламентських виборах 2019 року висувався від Аграрної партії України.

Угоду було укладено без проведення конкурсних процедур, оскільки на попередні відкриті торги двічі не подався жоден учасник.

Читайте також:

• У Запоріжжі проведуть службове розслідування щодо головного лікаря через декларації

• У колишнього запорізького нардепа Сабашука знайшли неточностей у декларації на 1,5 мільйона

• Туринок змусив голів РДА Запорізької області написати заяви про звільнення – ЗМІ