У Запоріжжі відбувається спроба рейдерського захоплення АЗС – ЗМІ (фото, відео)

Поділитися:

25 квітня у Запоріжжі відбуваються дивні дії довкола АЗС «PATRIOT» що знаходиться на вулиці Перемоги. Під’їзди до станції заблоковані автівками, на місці працює поліція.

За інформацією ЗМІ, відбувається спроба рейдерського захоплення заправки. Повідомляється, що неподалік АЗС знаходяться співробітники охоронної фірми та група молодиків.

«Акцент» з посиланням на власні джерела пише, що протягом останнього року на власників АЗС чиниться серйозний тиск з боку правоохоронних органів. Однак всі перевірки, які були з боку силовиків, не виявили порушень і АЗС працювало.

Сьогодні вранці до території приїхали співробітники охоронної фірми «Явір» з Дніпра. Також очікується прибуття спецпідрозділу поліції «ТОР», які повинні забезпечити силову підтримку для заняття території. Нібито, цю територію хоче отримати для себе АЗС WOG. Зараз йдуть судові розгляди за право власності на землю, пишуть журналісти “Акценту”.

У поліції Запорізької області повідомили, що наразі перевіряють інформацію про силове захоплення, деталі обіцяють повідомити згодом.

Очевидці надіслали до редакції “Гетьмана” відео з місця подій.