У Запорізькій області сільрада купує седан бізнес-класу за 600 тисяч

Поділитися:

Малобілозерська сільська рада Василівського району планує укласти угоду з ТОВ “Град Авто” на придбання автомобіля вартістю 600 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма має поставити новий седан KIA Optima 2016 року випуску. Авто має дизельний двигун об’ємом 1,7 літри та потужністю 141 к. с., 7-ступінчату роботизовану коробку передач. Пропозицію такого авто вдалося знайти лише одну у Львові. В Запоріжжі судячи з відсутності актуальних цін на модель – в тому числі і на сайті “Град авто” – KIA Optima взагалі не пропонують (вочевидь у зв’язку з презентацією нової версії). Водночас, навіть базова модель передбачала наявність двозонного клімат-контролю, круїз-контроль, шумоізоляцію мотору, підігрів передніх сидінь і керма, аудіосистему на 6 динаміків, легкосплавні диски, тощо.

Kia Optima позиціонується як седан бізнес-класу і описується як агресивний, вишуканий, шляхетний.

Сільським головою Малої Білозерки є Сергій Вовк (Опозиційний блок). Раніше він працював інженером служби охорони навколишнього середовища  Запорізького залізорудного комбінату.

Населення Малої Білозерки становить 5100 осіб. Доходи бюджету сільради на 2019 рік з врахуванням змін складають 34,1 млн грн. Серед іншого, початкова версія бюджету передбачала витрати на благоустрій села в розмірі 1,14 млн грн.

Читайте також:

• Місцеві вибори в Україні точно пройдуть у 2020 році – голова ВР Разумков

• Європейський інвестбанк профінансує 26 електробусів та 20 автобусів для Запоріжжя

• Запорізькому губернатору та заступнику міністра протестувальники принесли мішок землі