Харків’яни розіграли 10 мільйонів на ремонт верстатів для Запорізької АЕС

Поділитися:

ВП “Запорізька атомна електрична станція” ДП “НАЕК “Енергоатом” за результатом тендеру 19 червня уклав угоду з ТОВ “Т-Альянс” на капітальний ремонт з відновленням працездатності улаштувань з ремонту арматури вартістю 10,25 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Йдеться про ремонт мобільного токарного верстату MF і переносного шліфувального та притирочного верстату Slim виробництва фірми “Unigrind”.

Власником і директором харківського ТОВ “Т-Альянс” є Олександр Варяниця. Єдиним конкурентом переможця на тендері виступала корпорація “Техностандарт” також з Харкова.

“Т-Альянс” та “Техностандарт” разом виступали кредиторами ТОВ “Група Індустрія” при банкрутстві останнього. Так, “Т-Альянс” раніше здійснювало поставки “Групі Індустрія”, а “Техностандарт” – надавало займ фірмі.

При цьому, головним інженером на ТОВ “Група Індустрія” працював Антон Сіроштанов. Він же працює головним інженером на “Т-Альянс”.

Головним бухгалтером “Групи Індустрія” була Катерина Кавецькене, яка є головбухом ПрАТ “НДІ “Техностандарт” (не плутати з корпорацією).

Окрім цього, Сіроштанов був директором вже ліквідованого ТОВ “Енексім”. Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ця фірма мала спільні контакти та менеджмент з ПрАТ “НДІ “Техностандарт”.

В свою чергу, корпорація “Техностандарт” заснована  ПП “Турбосистеми” та ТОВ “Група М2”. Колишня співвласниця фірми “Група М2” і її нинішня директорка – Ольга Терещенкова – свого часу працювала юрисконсультом ПрАТ “НДІ “Техностандарт”. Вона ж була начальником вiддiлу корпоративних прав ТОВ “Юридична фiрма “Процес”, яке володіє 20%  ПрАТ “НДІ “Техностандарт”.

До всього, нинішня працівниця фірми “Т-Альянс” – Абакумова Юлія Сергіївна згадувалася в інтернеті як представник саме “НДІ “Техностандарт”, яке тісно пов’язане з конкурентом на вищевказаному тендері – корпорацією “Техностандарт”.

Також слюсар “Т-Альянс” – працював у “НДІ “Техностандарт”.

Загалом “Т-Альянс” отримало підрядів на 72,18 млн грн від Запорізької АЕС. При цьому, у шести випадках фірма конкурувала з вищезгаданим ТОВ “Група індустрія” і у 5 випадках з корпорацією “Техностандарт”.

Читайте також: 

• На Запорізькій АЕС будують сховище легкого типу для радіоактивних відходів

• Запорізька АЕС зведе у Енергодарі сонячну електростанцію на 5 тисяч панелей

• Запорізька АЕС «подарує» собі на 35-річчя іміджеву книгу за 400 тисяч