У Запорізькій області збиратимуть підписи за створення округу з центром у Токмаку

Поділитися:

У Запорізькій області небайдужі громадяни мають намір збирати підписи під зверненням до Прем’єра, Міністра розвитку громад та територій та очільника Запорізької ОДА з проханням зберегти у Токмаку один з адміністративних центрів області.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав кандидат на посаду голови Токмацької РДА Аскад Ашурбеков.

Як відомо, через впровадження наступного рівня децентралізації у Запорізькій області суттєво зменшиться кількість районві. Наразі розглядаються варіанти укрупнення до 5-6 районів. Так, Міністерство регіонального розвитку розробило проект нового адміністративно-територіального устрою Запорізької області, модель якого передбачає п’ять районів: Запорізький, Бердянський, Прідніпропровський, Мелітопольський і Пологівський. Інший варіант поділу області передбачає шостий округ – з центром у Токмаку.

Зокрема у зверненні активістів зазначається, що Токмак – місто обласного значення з населенням у 31 тисячу осіб, має сталі економічні, логістичні та історичні зв’язки із суміжними територіями та має усю необхідну інфраструктуру щоб стати центром великого округу.

Підписати зверенння можна в електронному вигляди за посиланням або в паперовому вигляді (підписні листи є в міській раді та районній адміністраціі). Крім того можна власноруч роздрукувати та розповсюджувати звернення та збирати підписи серед населення.

Читайте також:

• У 2019 “Запоріжсталь” скоротило виробництво основних видів металопродукції

• Тендер на будівництво мостів у Запоріжжі призупинили

• У Запоріжжі поліція купить відеореєстратори на 30% дорожче від ринкових роздрібних цін