У Запорізької області обрали керівників громад: хто вони

Поділитися:

У Запорізькій області відбулися перші вибори голів та депутатів місцевих рад у Більмацькій, Новоолександрівській, Пологівській та Розівській об’єднаних територіальних громадах. Середня явка склала 35%, найбільш активно голосували жителі Новоолександрівки (48%), а найпасивнішими були пологівці (30%).

Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Так, Більмацьку громаду очолить начальнику відділу інфраструктури Комиш-Зорянської селищної ради Борису Ковальчуку (26%). Керувати Розівською ОТГ буде Світлана Нестеренко, яка працювала головним спеціалістом райдержадміністрації (27%). У Пологівській та Новоолександрівській громадах перемогу здобули їх нинішні керівники Юрій Коноваленко та Олександр Корнієнко (81% та 54% голосів відповідно).

Крім того у громадах було обрано 100 місцевих депутатів. До Пологівської міськради вибори відбулися за пропорційною системою. Депутатські мандати здобули представники восьми політичних сил:  партії «Наш край», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Аграрної партії України, Партії ветеранів Афганістану, партії «Національний корпус», партії «УКРОП», блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Серед першочергових завдань новообраних органів місцевого самоврядування – формування виконавчих апаратів, підготовка спільних бюджетів та планів розвитку на наступний рік, налагодження комунікації з усіма органами влади та забезпечення злагодженої роботи соціальної інфраструктури.

Читайте також:

• Як ОТГ Запорізької області розвивають зелений туризм

• Запорізькі підприємці хочуть, щоб на керівні посади у Запорізькій області призначали місцевих

• У Запоріжжі «Команду Буряка» рекламували на концерті до дня медика: відвідувачам роздали подарункові пакети