Укрзалізниця проведе новий конкурс на харчування у потягах “Інтерсіті”: попередній був не прозорий тому керівництво “швидкісної компанії” відсторонили

Поділитися:

Укрзалізниця проведе новий конкурс з відбору постачальника харчування для швидкісних поїздів. Керівництво філії «Українська залізнична швидкісна компанія» не забезпечили прозорість відбору контрагента, тому були відсторонені від виконання службових обов’язків.

Про це у своєму телеграм-каналі написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Якщо потрібно пришвидшити процедуру, то забезпечте, у першу чергу, її ПРОЗОРІСТЬ, а не знімайте після першого кола надання цінових пропозицій. Всі ми бачили, як проходять аукціони, коли ціни суттєво збільшуються від стартових і йдуть запеклі бої. Чому тут цього принципу не було забезпечено? – пише міністр.

Тимчасовий голова правління “УЗ” Іван Юрик на своїй сторінці у фейсбуці відзначив, що Укрзалізниця швидко перезапустить відбір постачальника харчування для швидкісних поїздів. Щодо попередніх відборів проводиться службова перевірка департаментом безпеки.

Але вже зрозуміло, що вони були організовані неналежним чином. При проведені аукціону ми врахуємо ті недоліки, які на сьогоднішній день стали очевидними. Адже окрім доходу для Укрзалізниці, нам важливо забезпечити належний рівень сервісу пасажирам, – написав він.

Читайте також:

• Власники “Епіцентру” розповіли, скільки коштував рейс “Мрії” до Китаю та чому Кличко отримав пропозицію купити маски

• Як би голосували українці за Зеленського та Порошенка сьогодні – опитування

• Google, Rozetka та ВКонтакте: які сайти увійшли до 25 найпопулярніших в Україні